Spaní ve škole
V polovině května žáci pátého ročníku přespali ve škole.
V podvečer, kdy většinou doma v klidu večeříme, jsme se místo toho vydali do školy. Ihned jsme nadšeně vběhli na školní zahradu, kde jsme trávili čas každý po svém. Někdo si kopal s míčem, jiní si opékali buřty nebo hráli deskové hry. Když se setmělo, rozběhli jsme se do tělocvičny a knihovny, kde jsme si připravili věci na spaní. Strašidelným zpestředním večera pro nás byla stezka odvahy, při které jsme zjistili, že škola zahalená do tmy nená úplně příjemná. Po návratu o únavě nemohla být řeč, a tak jsme se ještě koukali na film nebo hráli hry. Druhý den jsme se probudili rozlámaní, ale plní nových zážitků.