3. ročníky ve Westparku v Plzni
Dne 25. 5. 2026 se žáci ze 3. ročníků vydali na školní výlet do Westparku do Plzně. Mohli si vyzkoušet házení sekerou, střílení z luku, rýžování zlata apod. Společně jsme zhlédli indiánské tance a na závěr si opekli buřty. Počasí nám přálo a výlet se vydařil.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
1. 6. 2026 13:44
Datum poslední aktualizace:
1. 6. 2026 13:49