Vítejte na ZŠ Bor

Vše co o nás hledáte, najdete na těchto stránkách, pokud ne, napište nám a rádi web upravíme!

Bojujeme a jsme úspěšní!

Zúčastňujeme se nejčastějších a nejznámějších sportovních akcí. Účast na sportovních klání má v naší škole dlouholetou tradici. Úspěchy sklízíme na mnoha bitevních polích. Prohlédněte si web a uvidíte!

Jdeme s dobou!

Realizujeme mnoho projektů a neustále inovujeme v oblasti IT. I díky tomu dál zkvalitňujeme a modernizujeme výuku.

Exkurze a výlety

K výuce patří exkurze a výlety. Těch podnikáme mnoho. Věda a poznání nás baví!2016-06-06 Pleystein 3. a 4. třídy

Návštěva Pleysteinu - Viktorie Kostrounová, 4.B

     Vyrazili jsme v 8:00 a byli jsme v Pleysteinu v 9:00. Přivezli jsme s sebou nádherné počasí. Do Německa s námi jeli 4.A, 3.B a 3.A, paní učitelky Kostrounová, Řezníčková a naše paní učitelka.

     Když jsme tam přišli, tak nás krásně přivítali. Potom jsme přešli do výtvarné třídy, kde jsme kreslili na prkno. V jedné skupině bylo maximálně 5 dětí. Zahráli na přestávku, tak jsme šli do kuchyňky. Po návratu jsme kreslili dál. Museli jsme si dojít pro nějakou barvu – na stěně byly názvy barev česky a pod tím německy.

     Spousta dětí se s německými dětmi bavila anglicky. Před poslední hodinou jsme se šli kouknout po Německu. Paní překladatelka nám všechno překládala. Ve městě stál kostel      na obrovské skále. Nevzpomenu si, v jakém roce, ale jeden kámen spadl na kino a to kino celé zbořil. Tenhle kámen tam stojí dodnes.

     Poté jsme se vrátili a museli jsme se vyfotit s našimi dřevy. Paní učitelky nás také fotily. Všichni jsme si došli pro batůžky a důležité věci. Pan ředitel nám řekl, že ve 12 hodin si pro nás řidič přijede. Šli jsme na parkoviště a tam už stál. Vrátili jsme se ve 13:00.

     Strašlivě se mi to líbilo a jsem ráda, že o tom můžu psát.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | (C) 2008-2018 ZŠ BOR