Vítejte na ZŠ Bor

Vše co o nás hledáte, najdete na těchto stránkách, pokud ne, napište nám a rádi web upravíme!

Bojujeme a jsme úspěšní!

Zúčastňujeme se nejčastějších a nejznámějších sportovních akcí. Účast na sportovních klání má v naší škole dlouholetou tradici. Úspěchy sklízíme na mnoha bitevních polích. Prohlédněte si web a uvidíte!

Jdeme s dobou!

Realizujeme mnoho projektů a neustále inovujeme v oblasti IT. I díky tomu dál zkvalitňujeme a modernizujeme výuku.

Exkurze a výlety

K výuce patří exkurze a výlety. Těch podnikáme mnoho. Věda a poznání nás baví!2013-11-08 Oslava narozenin nadačního fondu Dobrý Anděl

V pátek  8. 11. jsme ve 4. A oslavili narozeniny nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL. Paní asistentka nám vyprávěla o vážných nemocech v rodinách, které ovlivní například to, že nemohou rodiče nadále  pracovat, a potom mají velké finanční potíže. Nemocní však nemusí být jen děti, ale i jejich rodiče. Takto vzniká pro rodiny velký problém, a proto jsou zde DOBŘÍ ANDĚLÉ, kteří pomáhají vybraným rodinám v tísni. Děti se také dozvěděly o zakladatelích fondu. Zaujal je příběh, ve kterém je zřejmé, že svou pracovitostí dosáhli velkého úspěchu. Máme radost z našich dětí, které svými názory projevily účast nad správným záměrem DOBRÝCH ANDĚLŮ. V rámci narozenin jsme si vyrobili papírové andílky, s kterými nás můžete zahlédnout na fotografiích. Držíme palce všem rodinám, kterým DOBŘÍ  ANDĚLÉ pomáhají.


 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | (C) 2008-2018 ZŠ BOR